02/10/2022 1:53
https://cablematic.com/ca/productes/cable-de-fibra-optica-de-10-m-scapc-a-scapc-monomode-simplex-9125-os2-FL036/
Cable de fibra òptica de 10 m SC/APC a SC/APC monomode simplex 9/125 OS2
REF: FL036
Especificacions
  • Cable de fibra òptica monomode (SM) simplex.
  • Disposa de connector SC / APC en un extrem i de connector SC / APC en l'altre extrem.
  • Cable verificat 100%, de primera qualitat i LSZH (Low Smoke Halogen Free).
  • Secció de l'nucli central i la seva revestiment de 9/125 microns (micres).
  • Secció total del cable de 3.0 mm (incloent-hi la fibra kevlar i la beina de color groc).
play_button Mira el vídeo
Aneu a termes tècnics
PVP
4,19 
Preu amb IVA: 4,19 
PVD
3,24 
Costes de envío: 3,78 *
ES-28001
2 anys
de garantia
14 dies
de devolució
100%
segur

En estoc
Disponible més de 10

Aneu a termes tècnics
Especificacions
  • Cable de fibra òptica monomode (SM) simplex.
  • Disposa de connector SC / APC en un extrem i de connector SC / APC en l'altre extrem.
  • Cable verificat 100%, de primera qualitat i LSZH (Low Smoke Halogen Free).
  • Secció de l'nucli central i la seva revestiment de 9/125 microns (micres).
  • Secció total del cable de 3.0 mm (incloent-hi la fibra kevlar i la beina de color groc).

Més informació

Cable de fibra òptica monomode (SM) simplex. Disposa de connector SC / APC en ambdós extrems. Cable verificat 100%, de primera qualitat i LSZH (Low Smoke Halogen Free).

especificacions
  • Cable de fibra òptica monomode (SM) simplex.
  • Disposa de connector SC / APC en un extrem i de connector SC / APC en l'altre extrem.
  • Cable verificat 100%, de primera qualitat i LSZH (Low Smoke Halogen Free).
  • Secció de l'nucli central i la seva revestiment de 9/125 microns (micres).
  • Secció total del cable de 3.0 mm (incloent-hi la fibra kevlar i la beina de color groc).
  • Longitud del cable de 10m.
  • Pes brut: 70 g
  • Mides del producte (ample x profunditat x alçada): 15.0 x 15.0 x 2.0 cm
  • Nombre de paquets: 1
  • Mides del paquet: 15.0 x 15.0 x 2.0 cm
  • Master-pack: 250

Vídeos

play_button Mira el vídeo

Termes Tècnics

  • Fibra òptica
  • LSZH - lshf
  • OM1, OM2, OM3, OM4
  • Tipus de polit de fibra òptica
Fibra òptica
angle inclinat. Tipus de connector
Hi ha diferents tipus de connectors de fibra òptica. Els més habituals són FC, FDDI, LC, MTRJ, FC, SC i ST. El connector SC (Set and Connect) és un connector d'inserció directa que sol utilitzar-se en commutadors Ethernet de tipus Gigabit. El connector ST (Set and Twist) és un connector similar al SC, però requereix un gir del connector per a la seva inserció.
Simplex i

Tens alguna pregunta sobre aquest producte?