BeMatik es una gama de todo tipo de productos de informática, electrónica, tecnología y conectividad. Diseñados para cubrir las necesidades más exigentes de los profesionales del sector.

7804   Productes
EN OFERTA -27%

10A Multiplicador Cremador-Cotxe (1 +1) REF:CA074

1,26 

PVP 0,92 
Preu amb IVA: 0,92 

1,11 

PVD 0,81 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -14%

10A Multiplicador Encenedor-Cotxe (2 +1) REF:CA075

1,52 

PVP 1,31 
Preu amb IVA: 1,31 

1,33 

PVD 1,14 
shopping-bag-icon

4-in-1 Cable Tester (RJ45 + RJ11 + USB + BNC) REF:CT003

PVP 19,46 
Preu amb IVA: 19,46 
PVD 17,11 
shopping-bag-icon

5-in-1 Cable Tester (RJ45 + RJ11 + 1.394 + USB + BNC) REF:CT002

PVP 27,88 
Preu amb IVA: 27,88 
PVD 23,77 
shopping-bag-icon

Esgotat

ATC: Servidor IP RS232 RS422 RS485 d'1 port REF:RS040

PVP 69,57 
Preu amb IVA: 69,57 
PVD 60,59 
shopping-bag-icon

Abraçadora Màstil per Fixació d'Antena REF:TT091

PVP 2,46 
Preu amb IVA: 2,46 
PVD 2,16 
shopping-bag-icon

Abraçadora amb tac a pressió 16mm 25 unitats REF:BR017

PVP 3,05 
Preu amb IVA: 3,05 
PVD 2,40 
shopping-bag-icon

Abraçadora amb tac a pressió 20mm 25 unitats REF:BR018

PVP 3,38 
Preu amb IVA: 3,38 
PVD 2,69 
shopping-bag-icon

Abraçadora amb tac a pressió 25mm 25 unitats REF:BR019

PVP 3,95 
Preu amb IVA: 3,95 
PVD 3,14 
shopping-bag-icon

Abraçadora de clau per cable pla 5x3 mm paquet de 50 unitats blanc REF:BR041

PVP 2,33 
Preu amb IVA: 2,33 
PVD 1,86 
shopping-bag-icon

Abraçadora de clau per cable pla 7x4 mm paquet de 25 unitats blanc REF:BR042

PVP 1,72 
Preu amb IVA: 1,72 
PVD 1,50 
shopping-bag-icon

Abraçadora de clau per cable rodó 6 mm paquet de 20 unitats blanc REF:BR043

PVP 1,49 
Preu amb IVA: 1,49 
PVD 1,18 
shopping-bag-icon

Abraçadora de clau per cable rodó 7 mm paquet de 15 unitats blanc REF:BR044

PVP 1,22 
Preu amb IVA: 1,22 
PVD 1,08 
shopping-bag-icon

Abraçadora de clau per cable rodó 8 mm paquet de 10 unitats blanc REF:BR045

PVP 1,28 
Preu amb IVA: 1,28 
PVD 1,12 
shopping-bag-icon

Abraçadora metàl·lica W2 ajustable de 16-25mm 2 unitats REF:BR062

PVP 1,46 
Preu amb IVA: 1,46 
PVD 1,21 
shopping-bag-icon

Abraçadora metàl·lica W2 ajustable de 20-32mm 2 unitats REF:BR063

PVP 2,08 
Preu amb IVA: 2,08 
PVD 1,72 
shopping-bag-icon

Abraçadora metàl·lica W2 ajustable de 25-40mm 2 unitats REF:BR064

PVP 2,54 
Preu amb IVA: 2,54 
PVD 2,11 
shopping-bag-icon

Abraçadora metàl·lica W2 ajustable de 50-70mm REF:BR067

PVP 0,85 
Preu amb IVA: 0,85 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

Abraçadora metàl·lica W2 ajustable de 80-100mm REF:BR070

PVP 0,85 
Preu amb IVA: 0,85 
PVD 0,70 
shopping-bag-icon

Abraçadora per a barra d'il · luminació tipus 2 REF:XH002

PVP 5,01 
Preu amb IVA: 5,01 
PVD 4,28 
shopping-bag-icon

Abraçadora per a barra d'il · luminació tipus 3 REF:XH003

PVP 8,76 
Preu amb IVA: 8,76 
PVD 7,51 
shopping-bag-icon

Abraçadora per a barra d'il · luminació tipus 6 REF:XH006

PVP 10,02 
Preu amb IVA: 10,02 
PVD 8,59 
shopping-bag-icon

Abraçadora per a barra d'il · luminació tipus 7 REF:XH007

PVP 10,60 
Preu amb IVA: 10,60 
PVD 9,07 
shopping-bag-icon

Abraçadora per a barra d'il · luminació tipus 9 REF:XH009

PVP 13,28 
Preu amb IVA: 13,28 
PVD 11,38 
shopping-bag-icon

Accessori per penjar panell LED de sostre amb 4 cables d'acer REF:ND029

PVP 7,90 
Preu amb IVA: 7,90 
PVD 6,92 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -69%

Accessori per penjar truss de 300 mm REF:XV013

52,90 

PVP 16,40 
Preu amb IVA: 16,40 

45,10 

PVD 13,98 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica FC a FC monomode dúplex REF:AF031

PVP 1,33 
Preu amb IVA: 1,33 
PVD 1,14 
shopping-bag-icon

Esgotat

Acoblador de fibra òptica FC a FC monomode símplex REF:AF032

PVP 1,07 
Preu amb IVA: 1,07 
PVD 0,91 
shopping-bag-icon

Esgotat

Acoblador de fibra òptica LC a LC monomode duplex REF:AF022

PVP 1,60 
Preu amb IVA: 1,60 
PVD 1,38 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica LC a LC monomode simplex REF:AF021

PVP 1,33 
Preu amb IVA: 1,33 
PVD 1,14 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica LC a LC multimode duplex REF:AF025

PVP 3,78 
Preu amb IVA: 3,78 
PVD 3,16 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica LC a LC multimode simplex REF:AF026

PVP 1,33 
Preu amb IVA: 1,33 
PVD 1,14 
shopping-bag-icon

Esgotat

Acoblador de fibra òptica LC a LC multimode simplex OM3 REF:AF027

PVP 1,07 
Preu amb IVA: 1,07 
PVD 0,91 
shopping-bag-icon

Esgotat

Acoblador de fibra òptica LC/APC a LC/APC monomode simplex REF:AF023

PVP 0,80 
Preu amb IVA: 0,80 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -17%

Acoblador de fibra òptica MU a MU monomode simplex REF:AF054

2,74 

PVP 2,27 
Preu amb IVA: 2,27 

2,40 

PVD 1,99 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -77%

Acoblador de fibra òptica MU a MU multimode simplex REF:AF055

4,55 

PVP 1,05 
Preu amb IVA: 1,05 

4,01 

PVD 0,92 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a LC multimode duplex REF:AF057

PVP 36,90 
Preu amb IVA: 36,90 
PVD 32,43 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a LC multimode simplex REF:AF056

PVP 17,22 
Preu amb IVA: 17,22 
PVD 15,14 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a SC monomode duplex REF:AF002

PVP 1,33 
Preu amb IVA: 1,33 
PVD 1,14 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a SC monomode simplex REF:AF001

PVP 0,80 
Preu amb IVA: 0,80 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a SC multimode duplex REF:AF004

PVP 1,33 
Preu amb IVA: 1,33 
PVD 1,14 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a SC multimode simplex REF:AF003

PVP 0,80 
Preu amb IVA: 0,80 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a ST monomode simplex REF:AF041

PVP 2,01 
Preu amb IVA: 2,01 
PVD 1,71 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC a ST multimode dúplex REF:AF044

PVP 3,38 
Preu amb IVA: 3,38 
PVD 2,89 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica SC/APC a SC/APC monomode duplex REF:AF006

PVP 1,33 
Preu amb IVA: 1,33 
PVD 1,14 
shopping-bag-icon

Esgotat

Acoblador de fibra òptica SC/APC a SC/APC monomode simplex REF:AF005

PVP 0,80 
Preu amb IVA: 0,80 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica ST a FC monomode símplex REF:AF050

PVP 2,01 
Preu amb IVA: 2,01 
PVD 1,71 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica ST a ST monomode simplex REF:AF011

PVP 0,80 
Preu amb IVA: 0,80 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra òptica ST a ST multimode simplex REF:AF013

PVP 0,80 
Preu amb IVA: 0,80 
PVD 0,67 
shopping-bag-icon

Acoblador de fibra óptica SC a ST multimode simplex REF:AF043

PVP 2,52 
Preu amb IVA: 2,52 
PVD 2,16 
shopping-bag-icon

Acoblador enllaç de cable FTP categoria 6 RJ45 femella a RJ45 femella REF:RD082

PVP 5,33 
Preu amb IVA: 5,33 
PVD 4,51 
shopping-bag-icon

Acoblador enllaç de cable FTP categoria 6A RJ45 femella a RJ45 femella REF:RD085

PVP 3,78 
Preu amb IVA: 3,78 
PVD 3,24 
shopping-bag-icon

Acoblador enllaç de cable UTP categoria 6 RJ45 femella a RJ45 femella REF:RD081

PVP 3,46 
Preu amb IVA: 3,46 
PVD 2,95 
shopping-bag-icon

Acoblador enllaç de cable UTP categoria 6 RJ45 femella a RJ45 femella creuat REF:RD083

PVP 3,41 
Preu amb IVA: 3,41 
PVD 2,87 
shopping-bag-icon

Acoblament de cable RJ45 per a exteriors amb cable de 25 cm REF:RL083

PVP 14,02 
Preu amb IVA: 14,02 
PVD 12,32 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -32%

Adaptador 1xRCA-femella a 2xRCA-mascle daurat alta qualitat tipus "T" REF:AW052

0,47 

PVP 0,32 
Preu amb IVA: 0,32 

0,41 

PVD 0,28 
shopping-bag-icon

Esgotat

Adaptador 2.5 "SATA a mSATA de 2 ports SSD REF:MS014

PVP 36,45 
Preu amb IVA: 36,45 
PVD 32,03 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -78%

Adaptador 2xRCA-femella a 1xRCA-mascle daurat alta qualitat tipus "T" REF:AW053

1,52 

PVP 0,33 
Preu amb IVA: 0,33 

1,29 

PVD 0,28 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -72%

Adaptador 2xRCA-femella i MiniDin-5pin-femella tipus entroncament REF:AY059

0,62 

PVP 0,17 
Preu amb IVA: 0,17 

0,54 

PVD 0,15 
shopping-bag-icon

EN OFERTA -67%

Adaptador 3xRCA femella a femella REF:AY058

0,11 

PVP 0,04 
Preu amb IVA: 0,04 

0,09 

PVD 0,03 
shopping-bag-icon