30/09/2022 9:34
https://cablematic.com/ca/productes/extensor-hdmi-ultra-hd-4k-per-fibra-optica-monomode-lc-duplex-2-km-HB052/
Extensor HDMI Ultra HD 4K per fibra òptica monomode LC duplex 2 km
REF: HB052
Especificacions
  • Extensor HDMI Ultra HD 4K a través de fibra òptica fins a 2 km.
  • Enllaç entre els dos mòduls Tx i Rx mitjançant MiniGbic SFP-10G-LR 2Km inclosos.
  • Mòdul de fibra: LC Duplex monomode (SMF).
  • Ample de banda: 10 Gbps.
  • Distància de transmissió: fins a 2 km.
play_button Mira el vídeo
Aneu a termes tècnics
PVP
521,64 
Preu amb IVA: 521,64 
PVD
470,34 
Costs d'enviament 3,12 *
ES-28001
2 anys
de garantia
14 dies
de devolució
100%
segur

En estoc
Només 1 unitats

Aneu a termes tècnics
Especificacions
  • Extensor HDMI Ultra HD 4K a través de fibra òptica fins a 2 km.
  • Enllaç entre els dos mòduls Tx i Rx mitjançant MiniGbic SFP-10G-LR 2Km inclosos.
  • Mòdul de fibra: LC Duplex monomode (SMF).
  • Ample de banda: 10 Gbps.
  • Distància de transmissió: fins a 2 km.

Més informació

Extensor HDMI per transmetre senyal de vídeo Ultra HD 4K a través de cable de fibra òptica i aconseguir llargues distàncies. Es compon de l'emissor que rep el senyal de vídeo des d'una font a través de connexió HDMI, i la transmet a través d'un cable de fibra òptica fins al receptor, que la torna de nou a través d'una connexió HDMI. Recomanable per connectar dispositius que necessitin reproduir senyal de vídeo d'alta resolució (ULTRA HD 4K) a grans distàncies sense perdre qualitat d'imatge. La caixa conté també 2 transceptors per a la connexió del cable de fibra a l'emissor i receptor i 2 fonts d'alimentació per a cada un dels dispositius. Connectors DC amb anells de bloqueig. Disseny dels dispositius per a ser muntats sobre una superfície (horitzontal o vertical).

especificacions
  • Extensor HDMI Ultra HD 4K a través de fibra òptica fins a 2 km.
  • Enllaç entre els dos mòduls Tx i Rx mitjançant MiniGbic SFP-10G-LR 2Km inclosos.
  • Mòdul de fibra: LC Duplex monomode (SMF).
  • Ample de banda: 10 Gbps.
  • Distància de transmissió: fins a 2 km.
  • Sistema automàtic EDID per a una ràpida integració entre la font emissora i l'aparell reproductor del senyal de vídeo.
  • Suporta LPCM 7.1, Dolby®True HD, DTS-HD Master Audio ™.
  • Transmissió monomode a 1310 nm.
  • Fonts d'alimentació incloses: 12 VDC 1 A. 2 unitats.
  • Mida de cada mòdul (ample x alt x fons): 73x 28 x 95 mm.
  • Pes brut: 683 g
  • Mides del producte (ample x profunditat x alçada): 7.3 x 9.5 x 2.8 cm
  • Nombre de paquets: 1
  • Mides del paquet: 22.7 x 16.8 x 7.5 cm

Vídeos

play_button Mira el vídeo

Termes Tècnics

  • HD Alta definicióHD Alta definició
  • HDMI
  • GBIC
  • SFP
  • Gbps
  • VDC
HD Alta definicióHD Alta definició
HD és el terme emprat per diferenciar els sistemes que generen, transmeten o suporten continguts en alta definició (High Definition) amb aquells de definició estàndar o baixa definició (SD).

Les resolucions HD solen ser de, com a mínim, 1280 x 720 punts o píxels prenent la proporció "ample per alt". Sent l'alt, els 720 punts, els que la converteixen en alta resolució.

Tens alguna pregunta sobre aquest producte?